Už se to blíží / by Honza Cervenka

Tak se po dlouhé době zase ozývám... Už tu máme nějakou tu dobu máj a je tu docela pěkné počasí. Teda včera byla velká bouřka, ale tak nějak se to všechno rychle zpravilo. počasí je tu tak nějak z extrému do extrému. A stejně tak to je se školou...
Internaly jsou úspěšně hotové, už je nechci ani vidět. Před pár minutama jsem vytiskl ten z Ekonomie a jsem fakt šťastný, dohromady jsem na něm pracoval asi 10 hodin. Šmejd jeden.... Matika je hotová už dávno, a tu nechci vidět tím tuplem. To je naštěstí všechno co se týče zadaných prací. Nebo bohužel? Já osobně radši pracuju na nějakém projektu než sedím nad knížkou a šprtám se - to mě totiž zrovna teď čeká.
Ve čtvrtek mi končí vyučování a v pátek zkoušky. Začínám zvesela angličtinou, snad to bude v pohodě. Důležitá část zkoušek mi končí ve středu. Čtvrtek mám volno a v pátek mám češtinu, takže nic. Je to jenom proto, abychom viděli, jak taková zkouška z češtiny vypadá, takže žádné učení:) No a potom? Další pondělí nám zase začíná na tři dny škola, ale to bude spíš probírání zkoušek a zadávání práce na léto, nic velkého se rozhodně učit nebudeme. Čtvrtek 24.5. máme closing ceremony a po ní už začnou lidi odjíždět. Já jedu až v pátek o půlnoci a doma budu v sobotu 26.5. v 10:30. Tak, už to víte... Teda jestli mě nešlahne někde uprostřed cesty, protože se budu tahat s dvěma velkými a těžkými kufry...
S druháky teď není žádná sranda, protože zkoušky jim začaly už minulou středu. Hodina pravdy nastala... Chudáci, mají toho fakt hodně. Knihovna je přecpaná a lidi se učí na všech možných místech, dokonce i v Duinském baru Mickey Mouse. Holt, každý je jiný...
Já se teď zrovna rozhoduju... Chci mít matiku na High level? Zas tak dobrý v ní nejsem a v poslední době z ní tak trochu vyšiluju. A jelikož mám 4 HL, tak můžu jeden v klídku opustit. Tak nevím... Matika mě nijak zvlášť nezajímá a než se stresovat. Ještě se rozhodnu. Promluvím si s Evou a s Vivianou a uvidíme. Co byste radili vy? Hm?
Jinak tento víkend jsem měl super = nic (téměř) jsem nedělal. Celé páteční odpoledne jsem strávil s Mallikou, Annou a Michele (učitel z taneční školy) v Duinu, a byla sranda, prostě super. V sobotu jsem měl dva koncerty sboru, které dohromady zabraly pět hodin a mezi kterými jsem spal, takže jsem fakt nic neudělal. Na sobotní večer jsme potom měli naplánovanou hodinu salsy, po které jsme pozvali Michele a Laru na večeři, kterou jsme pro ně připravili v Portu. Bylo to tajemství, tak jsme to museli pořádně zamaskovat, nakonec nám to ale spolkli i s navijákem a byli hodně překvapení. A rádi, myslím:) Takže to bylo taky super.
Nedělní dopoledne bylo zasvěceno ekonomii, dodělal jsem ten internal. A odpoledne tak nějak uplynulo, pak začalo pršet, takže jsem nemohl pracovat na té mojí EE..... Našel jsem totiž asi tři metry dlouhou měděnou trubku, kterou musím ohnout a na to potřebuju jakousi mašinu, ale v dešti se to dělá docela blbě. Dneska to taky nepůjde, protože máme samé mítinky, tak snad zítra. Ne snad. Určitě. Musím na tom fakt pracovat.... Není jiná šance.
No a to je tak asi všechno. Asi se budu muset fakt učit tento týden. Chjo... Přinejhorším příští víkend, protože na angličtinu v pátek se moc učit nemusím. Ale na zbylé zkoušky se musím učit hodně... Takže uvidíme. Držte palce!
Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF